MISS A MISTR CHARME 2020 – Cabaret des Péchés BRNO

Finále již 13. ročníku ČS soutěže krásy těla, ale především dušeMISS A MISTR CHARME proběhne dne 12.9.2020 v 18.00 hodin v Cabaret des Péchés BRNO.

Těšit se můžete na herce a moderátora Miroslava Šimůnka, MISS MIRABELLE z FRANCIE a ředitelku soutěže Mgr. Janu Novákovou, zpěvačku Danielu Magálovou, zpěváka a herce Milana Matyáše Deutsche, svou účast přislíbil i režisér a herec Marek Němec a další významné a známé osobnosti, které letos zařadíme i mezi soutěžící (ve finále uvidíte např. herečku Vikrorii Pejkovou, a další) J

Na vítěze 13. ročníku originální volby MISS A MISTR CHARME 2020 čeká opět neskutečné množství krásných darů J např. pobyt na Pálavě, cestování, zviditelnění v médiích, ale také atraktivní spolupráce s reklamní, modelovou a uměleckou agenturou CHARME (www.charmemodels.cz)

HLASTE SE I VY DO LETOŠNÍHO, JIŽ 13. ROČNÍKU ČS SOUTĚŽE MISS A MISTR CHARME 2020, ALE TAKÉ DO ŠKOLY MODELINGU, KTERÁ JE ÚŽASNOU PŘÍPRAVOU PRO SOUTĚŽ SAMOTNOU.

Nespočet darů, jak konstatoval moderátor večera v loňském roce, pohádkových zážitků a kvantum emocí si odnesou nejen vítězové soutěže, ale i Vy. Volba krásy těla, ale především duše – MISS A MISTR CHARME nemá striktně určená kritéria na věk, výšku, váhu, atp., ale klade důraz na výběr inteligentních, kreativních a šarmantních osobností.

Sledujte INFO TV, TVF - hlavního mediálního partnera soutěže, www.charmemodels.cz, časopisy, noviny, billboardy, světelné tabule a naše další média!

V rámci 13. ročníku soutěže zvolíme opět tradiční 1. – 3. místo vítězů MISS A MISTR CHARME 2020, ale také Miss Ha No, Více informací najdete na www.charmemodels.cz

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA FINÁLE SOUTĚŽE MISS A MISTR CHARME 2020 – VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

No Comments Yet.

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.