Agentura

Pořádaní originální a mediální volby Miss a Mistr CHARME – zakoupená licence 2010

ŠKOLA MODELINGU

Náplň výuky

kosmetika, estetika, psychologie, herectví, pohybová kultura, pravidla manekýnek(-nů), kurz fotomodelingu. Po dokončení profesionílní školy modelingu – absolventi obdrží osvědčení, se kterým mohou disponovat při castinzích, soutěžích, volbách miss, … Také vám pomůžeme otevřít bránu do světa modelingu !

stáhnout: přihláška

osobní karta

 

ZAHAJUJE DNE 7.10.2015 PROFESIONÁLNÍ KURZ MODELINGU S ROZŠÍŘENOU VÝUKOU!

Náplň výuky:

kosmetika, estetika, psychologie, herectví, asertivita,  pohybová kultura, CAT WALK, pravidla manekýnek a manekýnů, fotomodeling.

Závěrečná zkouška v podobě módní show !

Každý absolvent obdrží osvědčení, se kterým může disponovat na castinzích, v soutěžích krásy, atp.

ŠKOLA MODELINGU,  ALE I KURZ JE DOKONALOU PŘÍPRAVOU A PRŮPRAVOU NEJEN PRO PŘEHLÍDKOVÁ MOLA, PŘED OBJEKTIVY FOTOAPARÁTŮ,  ALE TAKÉ PRO OSOBNÍ ŽIVOT !

HLASTE SE už NYNÍ  na  724 699 225 a PŘIPRAVTE SE V KURZU MODELINGU NA JIŽ 9. ročník ČS soutěže MISS A MISTR CHARME 2016 !

Přihláška :
Jméno:
Příjmení:
Výška:
Váha:
Míry:
Kontakt:

NABÍZÍME

Full service akce

včetně moderátorů, herců, bavičů, tanečníků, komiků, atp. Módní přehlídky na klíč Manekýnky(-ny) Fotomodelky(-ly) Promo akce (hostesky, atd.) Reklamní plochy v atraktivních lokalitách Zajištění fotografů, vizážistů, stylistů a vůbec celého profesionálního teamu lidí – pro nafocení booku.

Stylistické a vizážistické služby na profesionální úrovni ( poradíme Vám, doporučíme, oblečeme Vás vkusně, esteticky a šmrncovně od hlavy až k patě :-) ), volejte pro konzultaci na kontakt 724 699 225 a staňte se ,, novým “ člověkem :-) !