Miss a Mistr CHARME

MISS A MISTR CHARME 2023 – přihláška

Hledáme poslední slečnu finalistku a pátého hocha finalistu do již 16. ročníku ČS soutěže MISS A MISTR CHARME 2023!
Hlaste se do on-line castingu. Zašlete přihlášku na info@charmemodels.cz, kterou najdete zde: Stáhnout přihlášku, nebo volejte na tel. č. – 724 699 225.

Autorem tohoto krásného videa z předešlé soutěže Miss a Mistr Charme 2020 je umělec ZDENĚK UHÝREK z Brna :-)

Vítězové MISS A MISTR CHARME 2020!

Už známe letošní vítěže ČS soutěže krásy těla, ale především duše MISS A MISTR CHARME 2020!

DÍVKY

1. Viktória Pejková
2. Nikola Vrabcová
3. Tereza Zpěváková

HOŠI

1. Patrik Havelka
2. Erik Šejna
3. Vít Ševčík

 

MISS A MISTR CHARME 2021 – přihláška

HLASTE SE DO Miss a Mistr CHARME 2021: Stáhnout přihlášku

 

MISS A MISTR CHARME 2020 – Cabaret des Péchés BRNO v 18.00 hodin!


Finále již 13. ročníku ČS soutěže krásy těla, ale především duše MISS A MISTR CHARME proběhne dne 12.9.2020 v 18.00 hodin.

Těšit se můžete na herce a moderátora Miroslava Šimůnka, MISS MIRABELLE z FRANCIE a ředitelku soutěže Mgr. Janu Novákovou, zpěvačku Danielu Magálovou, režiséra Tomáše Magnuska, zpěváka a herce Milana Matyáše Deutsche a další významné a známé osobnosti, které letos zařadíme i mezi soutěžící (ve finále uvidíte např. herečku Vikrorii Pejkovou, a další)

Na vítěze 13. ročníku originální volby MISS A MISTR CHARME 2020 čeká opět neskutečné množství krásných darů :-) např. pobyt na Pálavě, cestování, zviditelnění v médiích, ale také atraktivní spolupráce s reklamní, modelovou a uměleckou agenturou CHARME (www.charmemodels.cz)

HLASTE SE I VY DO LETOŠNÍHO, JIŽ 13. ROČNÍKU ČS SOUTĚŽE MISS A MISTR CHARME 2020, ALE TAKÉ DO ŠKOLY MODELINGU, KTERÁ JE ÚŽASNOU PŘÍPRAVOU PRO SOUTĚŽ SAMOTNOU.

Nespočet darů, jak konstatoval moderátor večera v loňském roce,  pohádkových zážitků a kvantum emocí si odnesou nejen vítězové soutěže, ale i Vy. Volba krásy těla, ale především duše – MISS A MISTR CHARME nemá striktně určená kritéria na věk, výšku, váhu, atp., ale klade důraz na výběr inteligentních, kreativních a šarmantních osobností.

Sledujte INFO TV, TVF - hlavního mediálního partnera soutěže, www.charmemodels.cz, časopisy, noviny, billboardy, světelné tabule a naše další média!

V rámci 13. ročníku soutěže zvolíme opět tradiční 1. – 3. místo vítězů MISS A MISTR CHARME 2020, ale také Miss Ha No, Více informací najdete na www.charmemodels.cz

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA FINÁLE SOUTĚŽE MISS A MISTR CHARME 2020 – VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

 

 

  MISS A MISTR CHARME 2019! ZÁMEK SLAVKOV U BRNA – 18.00 hodin!

Vážení, od 3.5.2018 jsem se vrátila zpět ke svému dívčímu příjmení Nováková.
S pozdravem a přáním slunečného dne :-)
Bývalá Jana Couralová, nyní Mgr. Jana Nováková :)

Finále již 12. ročníku ČS soutěže krásy těla, ale především duše MISS A MISTR CHARME proběhne dne  15.9.2019 v půvabném ZÁMKU Slavkov u Brna v 18.00 hodin. 

Celým večerem nás  bude provázet pohádkový princ Miroslav Šimůnek a originalitu do soutěže vnese i pestrý program se spoustou atraktivních vystoupení.

V porotě nebude chybět MISS MIRABELLE z FRANCIE a ředitelka soutěže Mgr. Jana Nováková, sportovec Petr Švancara, zpěvačka Daniela Magálová, na 90% přislíbil svou účast i pan docent Ondřej Měšťák, režisér Jiří Adamec, umělec Milan Matyáš Deutsch a další významné a známé osobnosti. Těšit se můžete také na závěrečný a velmi netradiční ohňostroj v zámeckém parku. 

Na vítěze 12. ročníku originální volby MISS A MISTR CHARME 2019 čeká opět neskutečné množství krásných darů ☺ např. pobyt na Pálavě, plavba lodí,  zviditelnění v médiích, ale také atraktivní spolupráce s reklamní, modelovou a uměleckou agenturou CHARME (www.charmemodels.cz)!

HLASTE SE I VY DO LETOŠNÍHO, JIŽ 13. ROČNÍKU ČS SOUTĚŽE MISS A MISTR CHARME 2019, ALE TAKÉ DO ŠKOLY MODELINGU, KTERÁ JE ÚŽASNOU PŘÍPRAVOU PRO SOUTĚŽ SAMOTNOU.

Nespočet darů, jak konstatoval moderátor večera v loňském roce,  pohádkových zážitků a kvantum emocí si odnesou nejen vítězové soutěže, ale i Vy. Volba krásy těla, ale především duše – MISS A MISTR CHARME nemá striktně určená kritéria na věk, výšku, váhu, atp., ale klade důraz na výběr inteligentních, kreativních a šarmantních osobností.

Sledujte INFO TV - hlavního mediálního partnera soutěže, časopisy, noviny, billboardy, světelné tabule a naše další média!

V rámci 12. ročníku soutěže zvolíme opět tradiční 1. – 3. místo vítězů MISS A MISTR CHARME 2019, ale také Miss Ha No, Více informací najdete na www.charmemodels.cz

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA FINÁLE SOUTĚŽE MISS A MISTR CHARME 2019 – VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

  

Miss a Mistr CHARME 2018  - ZÁMEK VALEČ – 18.00hod.

HLASTE SE DO Miss a Mistr CHARME 2019 ! stáhnout: přihláška
HLASTE SE DO PROFESIONÁLNÍHO KURZU MODELINGU ! stáhnout: přihláška

Finále již 11. ročníku ČS soutěže krásy těla, ale především duše proběhne dne  7.9.2018 v půvabném ZÁMKU VALEČ od 18.00 hodin.

Celým večerem nás  bude provázet pohádkový princ Miroslav Šimůnek a originalitu do soutěže vnese i pestrý program se spoustou atraktivních vystoupení, krása a šarm !

V porotě nebude chybět MISS MIRABELLE z FRANCIE a ředitelka soutěže Mgr. Jana Nováková, dále za sportovce usedne v porotě pan Petr Švancara, zpěvačka Daniela Magálová a další významné a známé osobnosti. Na vítěze 11. ročníku ČS soutěže MISS A MISTR CHARME 2017 čeká opět neskutečné množství krásných darů, pobyt na Pálavě, zviditelnění v médiích, ale také atraktivní spolupráce s reklamní, modelovou a uměleckou agenturou CHARME (www.charmemodels.cz), atd.

!HLASTE SE I VY DO LETOŠNÍHO, JIŽ 11. ROČNÍKU ČS SOUTĚŽE MISS A MISTR CHARME 2018, ALE TAKÉ DO ŠKOLY MODELINGU, KTERÁ JE ÚŽASNOU PŘÍPRAVOU PRO SOUTĚŽ SAMOTNOU!

Nespočet darů, jak konstatoval moderátor večera v loňském roce,  pohádkových zážitků a kvantum emocí si odnesou nejen vítězové soutěže, ale i Vy ! Volba krásy těla, ale především duše – MISS A MISTR CHARME nemá striktně určená kritéria na věk, výšku, váhu, atp., ale klade důraz na výběr inteligentních a šarmantních osobností !

!Sledujte TVF - hlavního mediálního partnera soutěže, časopisy, noviny, billboardy, světelné tabule a naše další média!

POSLEDNÍ CASTING DO SOUTĚŽE MISS A MISTR CHARME 2018 PROBĚHNE 24.3. a 26.4.2018, o více informací si volejte (724 699 225), nebo piště na info@charmemodels.cz!

V 11.ročníku soutěže zvolíme nejen tradiční 1. – 3. místo vítězů MISS A MISTR CHARME 2017 a Miss HaNo, ale již druhým rokem si jedna dívka a jeden finalista odnesou titul Kráska Trenýrkárna.cz a Borec Trenýrkárna.cz! Hlasování proběhne již v měsíci červnu – sledujte www.charmemodels.cz, Trenyrkarna.cz ( jedna dívka a jeden hoch s největším počtem liků na FB získá voucher v hodnotě 2000,-:-)  ) a přijďte se podívat na vyhlášení výsledků do Finále 2018 J

 

Miss a Mistr CHARME 2017

Fotografie Miss & Mistr Charme ZDE!

Miss a Mistr CHARME 2016