Ředitelka

Modelová agentura CHARME vznikla v roce 1995, kdy studentka Jana Nováková vyhrála v družebním městě Darney ve Francii soutěž MISS MIRABELLE. Absolvovala roční školu manekýnek v Brně, ukončenou závěrečnýmí zkouškami. Po třech měsících studia si ji vybrala módní návrhářka Marie Zelená pro přehlídku jejich modelů v hotelu Internacional v Brně. Začaly chodit další nabídky, což trvá dodnes.

Její specialitou jsou módní přehlídky, tzv. catwalk, má za sebou fotomodeling, reklamy. Jako studentka se zúčastnila několika soutěží krásy a probojovala se vždy do finále.

V současné době Mgr. Jana Nováková pořádá kurzy pro nové tváře a talenty, což jim umožní po eventuálním absolvování této školy manekýnek, modelů jednodušší cestu na post vítězek a vítězů i v naší volbě Miss a Mistr CHARME. Učí se především pohybová kultura, pravidla manekýnek a manekýnů, kosmetika, herectví, psychologie a fotomodeling. Po absolvování kurzu mají dívky a hoši také otevřenou bránu do světa modelingu. Svou kariéru nastartovala v 11. letech u agentury CHARME např. Miss Renata Langmanová či finalistka MISS ČR Martina Alánová a spousta jiných…

SYMBOL MISS A MISTR CHARME a dar od umělce ( MALÍŘE ) Mgr. Radovana Krause :-) podtrhuje asociaci ředitelky soutěže Mgr. Jany Couralové ( která každoročně korunuje své vítěze ) s MISS A MISTR CHARME, ale připomíná i její korunovaci ( 1. místo ) v soutěži MISS MIRABELLE ve Francii :)

 

 

 

 

 

SPOLUPRÁCE

   

Modelová kolekce MM, kterou navrhla Mgr. Jana Couralová pro letošní finále volby MISS A MISTR CHARME 2012 – 5.ročník soutěže !

  

  

 

foto pro Daniela prádlo(www.fotopat.cz)

ROHOVOR – ČASOPIS PATRIOT