MISS A MISTR CHARME 2018! ZÁMEK VALEČ – 18.00hod.

            MISS A MISTR CHARME 2018! ZÁMEK VALEČ – 18.00hod.

Finále již 11. ročníku ČS soutěže krásy těla, ale především duše proběhne dne  7.9.2018 v půvabném ZÁMKU VALEČ od 18.00 hodin.

Celým večerem nás  bude provázet pohádkový princ Miroslav Šimůnek a originalitu do soutěže vnese i pestrý program se spoustou atraktivních vystoupení, krása a šarm !

V porotě nebude chybět MISS MIRABELLE z FRANCIE a ředitelka soutěže Mgr. Jana Nováková, dále za sportovce usedne v porotě pan Petr Švancara, zpěvačka Daniela Magálová a další významné a známé osobnosti. Na vítěze 11. ročníku ČS soutěže MISS A MISTR CHARME 2017 čeká opět neskutečné množství krásných darů, pobyt na Pálavě, zviditelnění v médiích, ale také atraktivní spolupráce s reklamní, modelovou a uměleckou agenturou CHARME (www.charmemodels.cz), atd.

!HLASTE SE I VY DO LETOŠNÍHO, JIŽ 11. ROČNÍKU ČS SOUTĚŽE MISS A MISTR CHARME 2018, ALE TAKÉ DO ŠKOLY MODELINGU, KTERÁ JE ÚŽASNOU PŘÍPRAVOU PRO SOUTĚŽ SAMOTNOU!

Nespočet darů, jak konstatoval moderátor večera v loňském roce,  pohádkových zážitků a kvantum emocí si odnesou nejen vítězové soutěže, ale i Vy ! Volba krásy těla, ale především duše – MISS A MISTR CHARME nemá striktně určená kritéria na věk, výšku, váhu, atp., ale klade důraz na výběr inteligentních a šarmantních osobností !

!Sledujte TVF - hlavního mediálního partnera soutěže, časopisy, noviny, billboardy, světelné tabule a naše další média!

POSLEDNÍ CASTING DO SOUTĚŽE MISS A MISTR CHARME 2018 PROBĚHNE 24.3. a 26.4.2018, o více informací si volejte (724 699 225), nebo piště na info@charmemodels.cz!

V 11.ročníku soutěže zvolíme nejen tradiční 1. – 3. místo vítězů MISS A MISTR CHARME 2017 a Miss HaNo, ale již druhým rokem si jedna dívka a jeden finalista odnesou titul Kráska Trenýrkárna.cz a Borec Trenýrkárna.cz! Hlasování proběhne již v měsíci červnu – sledujte www.charmemodels.cz, Trenyrkarna.cz ( jedna dívka a jeden hoch s největším počtem liků na FB získá voucher v hodnotě 2000,-:-)  ) a přijďte se podívat na vyhlášení výsledků do Finále 2018 J

Více informací najdete na www.charmemodels.cz!

Comments are closed.