MISS A MISTR CHARME 2019! ZÁMEK SLAVKOV U BRNA – 18.00 hodin!

  MISS A MISTR CHARME 2019! ZÁMEK SLAVKOV U BRNA – 18.00 hodin!

Finále již 12. ročníku ČS soutěže krásy těla, ale především duše MISS A MISTR CHARME proběhne dne  15.9.2019 v půvabném ZÁMKU Slavkov u Brna v 18.00 hodin. 

Celým večerem nás  bude provázet pohádkový princ Miroslav Šimůnek a originalitu do soutěže vnese i pestrý program se spoustou atraktivních vystoupení.

V porotě nebude chybět MISS MIRABELLE z FRANCIE a ředitelka soutěže Mgr. Jana Nováková, sportovec Petr Švancara, zpěvačka Daniela Magálová, na 90% přislíbil svou účast i pan docent Ondřej Měšťák, režisér Jiří Adamec, umělec Milan Matyáš Deutsch a další významné a známé osobnosti. Těšit se můžete také na závěrečný a velmi netradiční ohňostroj v zámeckém parku. 

Na vítěze 12. ročníku originální volby MISS A MISTR CHARME 2019 čeká opět neskutečné množství krásných darů ☺ např. pobyt na Pálavě, plavba lodí,  zviditelnění v médiích, ale také atraktivní spolupráce s reklamní, modelovou a uměleckou agenturou CHARME (www.charmemodels.cz)!

HLASTE SE I VY DO LETOŠNÍHO, JIŽ 13. ROČNÍKU ČS SOUTĚŽE MISS A MISTR CHARME 2019, ALE TAKÉ DO ŠKOLY MODELINGU, KTERÁ JE ÚŽASNOU PŘÍPRAVOU PRO SOUTĚŽ SAMOTNOU.

Nespočet darů, jak konstatoval moderátor večera v loňském roce,  pohádkových zážitků a kvantum emocí si odnesou nejen vítězové soutěže, ale i Vy. Volba krásy těla, ale především duše – MISS A MISTR CHARME nemá striktně určená kritéria na věk, výšku, váhu, atp., ale klade důraz na výběr inteligentních, kreativních a šarmantních osobností.

Sledujte INFO TV - hlavního mediálního partnera soutěže, časopisy, noviny, billboardy, světelné tabule a naše další média!

V rámci 12. ročníku soutěže zvolíme opět tradiční 1. – 3. místo vítězů MISS A MISTR CHARME 2019, ale také Miss Ha No, Více informací najdete na www.charmemodels.cz

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA FINÁLE SOUTĚŽE MISS A MISTR CHARME 2019 – VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

Comments are closed.